مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات روغن شحم گاو و انواع سویق و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 − 1 =

قیمت سرمه سنگ مکه سیاه برای کودکان

آنچه در این مقاله می خوانید...

شهرهای ساخت سرمه سنگ مکهچگونه سرمه اثمد بکشیم؟
سرمه سنگ مکه قیمت

قیمت سرمه سنگ اثمد سیاه برای کودکان را از ما بخواهید چون ما شیشه های با هر ابعاد و سایز را با لیبلی که خودتان بخواهید می زنیم و پایین ترین هزینه را نیز در نظر می گیریم. همینطور پک های ده و بیست عددی را برای مشتریان خرده در نظر گرفته ایم اما برای عمده خریدار ها، پک های 50 و 100 عددی موجود می باشد.

 سرمه سنگ مکه

برای صادرات هم پک های با بسته بندی بسیار شکیل و لیبل انگلیسی یا عربی که توسط طراح حرفه ای ما صورت گرفته است وجود دارد زیرا کشورهای عربی مانند عراق و لبنان بسیار خواستار این سرمه به شکل عمده و تعداد بالا هستند و چون کیفیت برایشان بیشتر اهمیت دارد، با تست محصولات ما به ما اعتماد کرده و قرار داد پنج ساله ای را در این زمینه با ما بسته اند.

قیمت سرمه سنگ مکه نیست با اینکه زحمت تولیدش زیاد است اما با توجه حجم تولید اولیه ای که از آن همه سنگ به دست می آید، قیمتش افت می کند و از این رو برای کسی که قصد خرید حتی به شکل عمده دارد هم صرف می کند.

شهرهای ساخت سرمه سنگ مکه

  1. قم
  2. مشهد

ساخت سرمه سنگ

چگونه سرمه اثمد بکشیم؟

برای اینکار طبق حدیث امام رضا علیه السلام، باید به تعداد سه ، پنج، یا هفت بار میل سرمه دان را به سرمه آغشته کرده و سپس از چشم راست شروع کنیم و بعد چشم چپ تا آخر که به چشم راست ختم شده و تمام شود.

عزیزان  بسیاری که از ما با قیمت ارزان خرید کرده اند، خودشان اظهار میکنند که به طور مثال قبلا اگر ساعت ها پشت کامپیوتر کار می کردند چشم هایشان به شدت درد می کرد و قادر به ادامه کارشان نبودند اما الان نور چشم آن ها زیاد شده  و اصلا این مشکل را ندارند.

چگونه سرمه اثمد بکشیم

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات روغن شحم گاو و انواع سویق و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 4 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید