رها
خانه / نوره / خرید اینترنتی نوره جامع آرسنیک دار ۵ کیلویی

خرید اینترنتی نوره جامع آرسنیک دار ۵ کیلویی

خرید اینترنتی نوره جامع آرسنیک دار که به شکل نایلون های ضخیم ۵ کیلویی فله بسته بندی می شود، از طریق سایتی که الان داخل اش هستید، امکان پذیر می باشد. ما در زمینه فروش به این شکل سال هاست که سابقه داریم و مشتریان ثابت ما همیشه این گونه مقدار مورد نیاز خود را می خرند.

رنگ نوره اصل

رنگ نوره اصل

  • اگر زرنیخ دار باشد سفید رنگ می شود
  • بدون زرنیخ و آرسنیک، رنگ آهکی دارد

شاید بعد از خرید اینترنتی نوره جامع فکر کنید که این هم اسمش موبر است و خاصیتی ندارد، اما مطمئن باشید که اشتباه می کنید و یک درمانگاه کامل می باشد و اگر به سلامتی خودتان اهمیت قائل هستید، حتما آن را حداقل هر دو هفته یک بار به بدن بمالید.

نوره آرسنیک دار

نوره چاق می کند

اگر کسی لاغر است و می خواهد چاق بشود، یکی از چاق کننده های طبیعی غیرخوراکی این ماده می باشد که در ادامه بقیه را هم ذکر می کنیم.

  • پوشیدن لباس کتان
  • حمام رفتن  یک روز در میان
  • بوییدن بوی خوش
  • استقبال از سرمای آخر زمستان
  • دراز کشیدن به پشت بعد از غذا

 

امروزه علت این همه سرطان که مردم متاسفانه به آن دچار شده اند، همین استفاده نکردن از واجبی  است مخصوصا خانم های عزیزی که دچار انواع ناراحتی های زنانگی از جمله سرطان پستان و رحم شده اند. قابل توجه بانوان و دختران گرامی که یکی از راه های خروجی فضولات رحم و مواد زاید آن موها آنه می باشد. پس لیزر کردن موهای زائد یعنی  احتباس کردن فضولات رحمی که می بایست از رحم خارج شوند و در نهایت اختلال کارکرد آن می باشد.

همچنین لیزر موهای زیر بغل تاثیر بر قلب و پستان دارد و موجب سرطان رحم، فیبروم، میوم، کیست، پستان می شود. زیرا لیزر اصلا به لایه های زیر پوست نفوذ نمی کند و پوست دارای سه قسمت می باشد که لیزر به لایه میانی فقط اثر می کند. تنها با خرید اینترنتی نوره جامع می توانید عوارض را از خود دور کنید و از راه درست موها را زایل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای پیمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09196850978
پست الکترونیکی: pezeshck@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده نوره طب اسلامی زرنیخ زرد

اگر می خواهید خرید عمده نوره طب اسلامی زرنیخ زرد اصل را با اطمینان خاطر …