مشاوره و سفارش

  • 7 + 5 =

روغن شحم گاو :

از جمله خواصی که برای روغن پیه‌ی قلوه‌گاه گاو گفته شده، آب کردن چربی‌های زیر شکم، رشد عضلانی بدن، تناسب اندام، منبع تولید انرژی و توان بسیار عالی و تقویت کننده بسیار مؤثر سیستم دفاعی بدن است.همچنین در احادیث و روایات ائمه اطهار سفارشات فراوانی درباره مصرف روغن شحم گاو آمده است. تاکیدات روایات در این باره به قدری جالب و خیره کننده هستند که انسان نمی‌تواند از آن‌ها به راحتی بگذرد و آن‌ها را نادیده بگیرد. 

پخش سرمه اثمد عمده

سرمه اثمد :

 اولین فایده سرمه اثمد، ایمنی از آب سیاه و کوری است.

فایده دوم، خارج کردن چرک و آلودگی که وارد چشم می‌شود.

فایده سوم، تقویت و جلای بینایی.

فایده چهارم، کمک به بیدار ماندن.

 

روغن حنظل :

از این گیاه برای درمان بسیاری از دارو ها استفاده می شود و در باب خواص حنظل در طب سنتی ، رساله های زیادی نوشته شده است.میوه این گیاه شباهت بسیاری به هندوانه های معمولی دارد ولی از نظر سایز و اندازه نسبت به آنها کوچک تر است. میوه این گیاه معمولا به اندازه یک پرتقال است،

اگر ریشه دندان و عصب دندان مشکل داشته باشد و نیاز به تنظیم عصب دارد یا اینکه باید عصب کُشی بشود دو قطره روغن حنظل در گوش طرف دندانِ مشکل دار بریزید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
روغن شحم گاو-سفارشیموجودتماس بگیرید
روغن حنظل-سفارشیموجودتماس بگیرید
نوره زرنیخ طلایی-سفارشیموجودتماس بگیرید
سرمه اثمد-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع سویق-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 8 + 2 =

درباره ما :

مجموعه گروه محصولات ارگانیک رها، در سال ۱۳۹۷، فعـالیت های خود را در زمینه نوره زرنیخ طلایی و سبز، روغن شحم گاو ، انواع سویق، سرمه اثمد و همچنین انواع وسایل آرایشی بهداشتی آغاز نمود تا مسیری بس هموار را در این حوزه برای بازارهـای داخـلـی و خـارجـی در زمینه معاملات تجاری ایجاد کند.آشنایی بیشتر با مجموعه محصولات ارگانیک رها این گـروه با به کار گیری یک تیم با انرژی و جوان در مسیر بازاریابی های نوین بین المللی و ملی فـعـالیت می کند و با توجه به بنیه کاری خود در زمان حال، توانسته با به کارگیری انواع برندهایی که شناخته شده در بازارهای داخلی و جهانی هستند، همکاری های خود را آغاز نماید.

 

مدیر مجموعه ارگانیک رها

مریم نقدیان فیروزی

Call Now Buttonتماس بگیرید