مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات روغن شحم گاو و انواع سویق و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز صادرات نوره سنتی اعلاء به عراق/ (فله و بسته بندی)

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید نوره سنتی اعلاء در کارخانهخرید بهترین نوره سنتی صادراتی

مرکز صادرات نوره سنتی اعلاء به عراق این محصول را به صورت فله و بسته بندی از طریق اینترنتی به فروش می رساند. سایت فروشگاه اینترنتی معتبر با ارائه بهترین نوره سنتی اعلا به قیمت ارزان سهم بسزائی در صادرات نوره سنتی در عراق دارد که عراقی ها از مشتریان دائم و عمده هستند.

روش تولید نوره سنتی اعلاء در کارخانه

روش تولید نوره سنتی اعلاء در کارخانه یک روش کاملا بهداشتی است که به وسیله دستگاه های نیمه اتوماتیک انجام می شود.

نوره سنتی اعلاء ترکیبی از زرنیخ آرسنیک دار و آهک است که در آن اسانس و مواد شیمیایی به کار نرفته و کاملا طبیعی است.

مصرف نوره سنتی اعلاء برای موزدایی و خواص درمانی مرسوم است که حداقل هر 15 روز یکبار توصیه شده است.

زرنیخ یک نوع کانی است که در معادن زرشوران تکاب یافت می شود. زرنیخ طلائی را بعد از انتقال به کارخانه توسط دستگاه آسیاب می کنند و به پودر تبدیل می کنند. آرسنیک موجود در زرنیخ دست نخورده باقی می ماند.

آهک نیز از معادن به صورت سنگ آهک استخراجشده و پس از انتقال به کارخانه درون ظوف بزرگی قرار می دهند. سپس روی آن آب می پاشند به صورتی که در آب شل و حل نشود. به مدت 8 ساعت به آن فرصت می دهند تا نرم شود. سپس آن را خرد کرده و الک می کنند.

زرنیخ و آهک را با یکدیگر مخلوط می کنند بدون آنکه به آن اسانس و مواد شیمیایی اضافه کنند. نسبت زرنیخ به آهک به دو صورت یک به شش و یک به دوازده است.

با ترکیب زرنیخ با آهک، نوره سنتی اعلاء تولید می شود که پودری نرم به رنگ زرد استخوانی و سفید است که در ظروف عایق به هوا و رطوبت بسته بندی می شود. بسته بندی در مقادیر و اشکال متنوع انجام می شود تا مشتریان به راحتی نوره سنتی اعلاء را طبق نیاز و سلیقه خود انتخاب و خریداری کنند.

نوره سنتی اعلاء تولید شده در کارخانه برای توزیع آماده می شود و به فروشگاه و عطاری ها فرستاده می شود که مشتریان آن را از طریق اینترنتی یا حضوری تهیه می کنند.

نگهداری نوره سنتی اعلاء بسیار مهم است تا با دور نگداشتن از گرما و نور آفتاب در ظروف دربسته و عایق به هوا و رطوبت، خواص درمانی و قدرت موزدایی آن حفظ شود.

خرید بهترین نوره سنتی صادراتی

خرید بهترین نوره سنتی صادراتی از طریق سایت فروشگاه اینترنتی معتبر بهترین و آسانترین روش برای تهیه این محصول می باشد که در سفارش اینترنتی نوره سنتی صادراتی را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت درب منزل دریافت می کنیم.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات روغن شحم گاو و انواع سویق و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید