مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات روغن شحم گاو و انواع سویق و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 + 6 =

قیمت نوره جدید یا واجبی سنتی در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

نوره جدید یا واجبی سنتی کدام یک بهتر است؟قیمت جدید نوره ی اعلی اصل در مرکز تولیدی
قیمت نوره

قیمت نوره جدید یا واجبی سنتی در بازار با توجه به کیفیت نهایی محصول و همچنین نوع و میزان زرنیخ به کار رفته در آن اعلام می شود. نوره اصل 1 به 6 به دلیل درصد خلوص بالا و کیفیت فوق العاده در مقایسه با سایر نمونه های واجبی قیمت بیشتری دارد.

نوره جدید یا واجبی سنتی کدام یک بهتر است؟

نوره جدید یا واجبی سنتی هر دو ترکیبی از زرنیخ درجه یک و آهک هیدراته می باشند بنابراین آنچه مهم می باشد، ترکیب ماده است و تنها برخی از سودجویان هستند که واجبی تقلبی را روانه بازار کرده اند که اگرچه جدید تولید می گردد اما ترکیبات اصلی را ندارد و فاقد زرنیخ می باشد.

به طور کلی پودر موبر بدن با نام های متعددی از قبیل نوره یا واجبی خوانده می شود که به عنوان یک مشتری باهوش و آگاه باید در جستجوی اطلاعات دقیق برای ترکیبات آن باشید و مشخصات و ویژگی های نوره جدید اصل را بشناسید تا آن را از نمونه های تقلبی تشخیص دهید.

بنابراین نوره جدید یا واجبی سنتی باید از مشخصات زیر برخوردار باشد تا آن را تهیه کنید:

  • بوی نوره

نوره اصل و سنتی فاقد بو می باشد در حالی که واجبی های تقلبی به دلیل حجم بالای آهک دارای بوی بسیار تند و آزار دهنده ای می باشد.

لازم به یادآوری است که بوی نوره سنتی درجه را تنها زمانی که با آب گرم ترکیب می کنید، استشمام خواهید نمود.

با توجه به این که نوره سنتی اصل ترکیبی از آهک هیدراته و زرنیخ شاخه طلایی می باشد، بدیهی است که رنگ آن نخودی و استخوانی خواهد بود.

  • سرعت موبری

اگر نوره اصل و درجه یک را در نسبت یک به شش تهیه کنید شاهد موبری بسیار سریع در عرض سه الی چهار دقیقه خواهید بود در حالی که اگر درصد خلوص پایین تری داشته باشد، برای زدودن موهای زائد به زمانی حدود 10 دقیقه الی یک ربع نیاز خواهد داشت.

  • آثار درمانی

آثار درمانی نوره سنتی وطن فوق العاده است و شما مدت کوتاهی پس از مصرف آن شگفت زده خواهید شد در حالی که نوره واجبی های تقلبی هیچ گونه آثار درمانی را به دنبال ندارند و حتی ممکن است به دلیل وجود ترکیبات شیمیایی برای بدن آسیب زا باشند.

نور سنتی بدون بو

قیمت جدید نوره ی اعلی اصل در مرکز تولیدی

قیمت جدید نوره ی اعلی اصل در مرکز تولیدی به دلیل عرضه بی واسطه بسیار مناسب است و مشتریان با هر سطح از توان مالی قادر به خرید آن خواهند بود.

زرنیخ شاخه طلایی اصل و درجه یک از معدن زرنیخ زرشوران تهیه می شود و اگر با کاهش استخراج مواجه شود، محصول کمیاب شده و قیمت آن افزایش می یابد.

قیمت جدید نوره

 

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات روغن شحم گاو و انواع سویق و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 + 7 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید