مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات روغن شحم گاو و انواع سویق و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش نوره واجبی زرد با ارزان ترین قیمت/ مرکز پخش نوره گیاهی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

نوره واجبی زرد چه عوارضی دارد؟فروش نوره واجبی زرنیخ دار ارزان قیمت در تهران
نوره واجبی زرد

فروش نوره واجبی زرد با ارزان ترین قیمت به دلیل صرفه اقتصادی زیادی که دارد مورد توجه تعداد بی شماری از مشتریان قرار گرفته است. مرکز پخش نوره گیاهی در تهران این محصول را در بسته بندی های شیک و بهداشتی به صورت مستقیم عرضه کرده است.

نوره واجبی زرد چه عوارضی دارد؟

نوره واجبی زرد اگر به شیوه اصولی و صحیح و با رعایت نکات مهم مصرف، مورد استفاده قرار گیرد، عوارضی را در پی نخواهد داشت. اما اگر با عدم اگاهی و شناخت کافی از آن استفاده نمایید، ممکن است با آثاری همچون قرمزی و احساس سوختگی و سوزش رو به روشوید.

جهت استفاده صحیح از پودر موبر واجبی زرنیخ دار لازم است به نکات زیر دقت داشته باشید:

  1. اگر برای نخستین بار قصد استفاده از نوره زرنیخ دار را دارید، حتما ابتدا بر روی بخش کوچکی از پوست آن را امتحان نمایید تا اگر به آن حساسیت نداشتید، برای سایر بخش ها نیز به کار ببرید.
  2. در صورتی که پوست شما در حالت معمول خشک و حساس است و یا تحت شیمی درمانی قرار می گیرد، جهت حفظ نرمی و لطافت پوست از ترکیب نوره وحنا استفاده نمایید. چون نوره زرنیخ طلایی طبع گرم و خشکی دارد.
  3. اگر قصد نوره کشی صورت را دارید، خمیر نوره را رقیق در نظر بگیرید. چون پوست این قسمت از بدن نازک و حساس بوده و حتی موهای زائد آن نیز کم پشت است.
  4. می توانید از آب گرم برای تولید خمیر نوره استفاده کنید تا شاهد موبری سریع تر باشید و بتوانید زودتر آن را از سطح پوست بردارید.
  5. برای برداشتن خمیر نوره از روی پوست به آرامی عمل کنید تا سطح پوستتان آسیب نبیند.
  6. با توجه به حالت چسبندگی خمیر، لازم است باقیمانده های آن را بعد از نوره کشی در حمام بشویید و برای این کار حتما از لیف پشمی نرم استفاده کنید.
  7. پس از نوره کشی و استحمام، برای آبرسانی به پوست می توانید از روغن های گیاهی استفاده کنید.

فروش نوره واجبی زرنیخ دار ارزان قیمت در تهران

فروش نوره واجبی زرنیخ دار ارزان قیمت در تهران از سوی قطب اصلی تولید و پخش و همچنین مراکز عرضه مستقیم صورت می گیرد که محصول را بدون واسطه به دست مشتری می رسانند.

با توجه به این که اغلب فروشنده های نوره سنتی به دنبال خرید عمده هستند، حتی با اندک تخفیف، شاهد صرفه جویی چشمگیر در هزینه ها خواهند بود و می توانند با کم ترین ریسک مالی محصولی اصل و درجه یک را دریافت نمایند.

فروش واجبی نوره

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات روغن شحم گاو و انواع سویق و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید