مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات روغن شحم گاو و انواع سویق و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و قیمت نوره اسلامی/ ارسال از تولیدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص نوره اسلامی برای کف پامرکز تولید و فروش نوره اسلامی
قیمت نوره اسلامی

خرید و قیمت نوره اسلامی با ارسال از تولیدی در سایت فروشگاه اینترنتی معتبر فراهم شده است تا طرفداران نوره اسلامی آن را در خرید آنلاین با قیمت ارزان و کیفیت عالی در بسته بندی های متنوع درب منزل دریافت کنند.

خواص نوره اسلامی برای کف پا

در طب اسلامی بر خواص نوره اسلامی برای کف پا تاکید شده است که شامل رفع پینه، ترک های کف پا، رفع سردی مزاج، بداخلاقی و درد می باشد.

نوره اسلامی از ترکیب زرنیخ و آهک ساخته می شود که فاقد هرگونه اسانس و مواد شیمیایی است و حاوی آرسنیک است.

آرسنیک ضد سودا و بلغم می باشد که با مصرف نوره اسلامی بدن را در برابر انواع سرطان و بیماری به طور طبیعی مصون سازی می کنیم.

آرسنیک با جذب از راه پوست وارد جریان خون شده، با دفع مواد زائد، سودا و بلغم مانع از رسوب آنها در بدن می شود و به این صورت از بروز سرطان پیشگیری می کند.

رسوب سودا و بلغم در کف پا به علت جاذبه و زیاد راه رفتن موجب دردهای روماتیسمی و ترک پا می شود که با اضافه وزن و کفش نامناسب تشدید می شود. در طب سنتی مصرف نوره اسلامی برای کف پا یک روش کاملا طبیعی، ارزان و بدون عارضه برای رفع درمان روماتیسم و رفع ترک پا است که با دفع سودا و بلغم آنها را درمان می کند.

همچنین برای رفع سردی مزاج و بداخلاقی نیز توصیه می شود از نوره اسلامی برای کف پا استفاده کنید.

روش مصرف نوره اسلامی برای کف پا:

برای رفع تندخویی، نوره اسلامی را با آب گرم مخلوط کرده و به صورت یک خمیر یکدست در آورید و آن را روی کف پا به صورت لایه نازک بکشید و بعد از گذشت 5 دقیقه آن را شسته و خشک کنید. تکرار این روش برای رفع دردهای روماتیسم و جریان خون در کف پا موثر است.

برای رفع پینه و ترک پا نیز نوره اسلامی را با آب گرم مخلوط کرده و خمیر یکدست را روی کف پا گذاشته و بعد از 5 دقیقه شسته و با سنگ پای آغشته با صابون لایه های مرده پوست را جدا کنید. سپس به مدت یک شب با روغن زیتون کف پا را ماساز دهید. کف پای شما صاف و روشن می شود.

خواص نوره طبیعی

مرکز تولید و فروش نوره اسلامی

سایت فروشگاه اینترنتی معتبر باه عنوان مرکز تولید و فروش نوره اسلامی از بهترین فروشگاه های آنلاین می باشد که نوره اسلامی را با کیفیت عالی به صورت مستقیم در دسترس خریداران محترم قرار می دهد تا با خرید آنلاین در هرکجای ایران و با هر توان مالی آن را درب منزل تهیه کنند.

نوره زرد ارگانیک

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات روغن شحم گاو و انواع سویق و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید