مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات روغن شحم گاو و انواع سویق و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم سرمه 5 مغز درجه یک / (نازلترین قیمت)

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه سرمه 5 مغزمزایای خرید مستقیم سرمه 5 مغز از مرکز تولیدی
خرید مستقیم سرمه

سرمه 5 مغز تولید شده از بهترین و با کیفیت ترین مغرِ مغزیجات به صورت مستقیم و بی واسطه به فروش میرسد. سرمه 5 مغز با روش هایی تولید میشود که باعث نگهداری و ارتقا سلامت، کیفیت و اصالت سرمه 5 مغز میشود. برای خرید مستقیم سرمه 5 مغز درجه یک / (نازلترین قیمت) میتوانید به سایت مراجعه کنید.

طرز تهیه سرمه 5 مغز

سرمه که در زمان قدیم با نام کحل شناخته و نامیده و استفاده میگشته توسط زنان و مردان و حتی کودکان مورد استفاده قرار میگرفته. سرمه یا همان کحل در زمان قدیم مورد تائید طب سنتی بوده و همچنین به کشیدن آن همیشه توصیه میشده. این توصیه به این علت بوده که سرمه علاوه بر داشتن خاصیت آرایشی برای چشم و مژه و ابرو، خاصیت های دارویی بی شماری هم دارد.

سرمه از ترکیب مغزِ مغزیجات تولید میشود و به همین دلیل با توجه به مغزیجاتی که در تولید و تهیه آن بکار رفته نوع آنها متفاوت میشود. انواع زیادی سرمه داریم که به دو صورت کلی تقسیم میشوند. یک گروه سرمه های تک مغزی را تشکیل میدهند و گروه دیگر سرمه های ترکیبی یا چند مغزی.

سرمه هایی مانند سرمه مغز گردو، سرمه مغز بادام سرمه های تک مغزی هستند. و سرمه هایی مثل سرمه 3 مغز، سرمه 4 مغزو سرمه 7 مغز از سری سرمه های ترکیبی یا چند مغزی هستند. سرمه 5 مغز یکی از این سرمه های ترکیبی یا چند مغزی است که در این مطلب به خواط و طرز تهیه آن میپردازیم.

خواص سرمه 5 مغز مثل دیگر سرمه ها است با این تفاوت که بیشتر و قوی تر است. کشیدن سرمه 5  مغز دور چشم برای تقویت چشم و بینایی بسیار موثر و مفید است. همچنین استفاده از سرمه پنج مغز بر چشم موجب جلوگیری از بسیاری از آسیب ها و بیماری های مربوط به چشم میشود. مانند آب مروارید، پاره شدن رگ های عنبیه، خونریزی داخلی و دیگر بیماری ها.

اما سرمه به دلیل در دستری بودن مواد تهیه آن میتوان آن را در داخل منزل تولید کرد. البته که کار سخت و زمانبری است اما شدنی است. طرز تهیه  سرمه 5 مغز با دیگر طرز تهیه های سرمه های دیگر چندان تفاوتی ندارد.

ابتدا باید مغز مغزیجات مورد نیاز را جدا کنید. بعد مغز قلم گاو را روی آن بمالید. سپس هر کدام را روی حرارت گرفته و دوده آن را جمع کنید.

مزایای خرید مستقیم سرمه 5 مغز از مرکز تولیدی

از مهمترین مزایا خرید مستقیم سرمه 5 مغز از مرکز تولیدی میتوان به به صرفه بودن قیمت و تضمین شدن کیفیت محصول اشاره کرد.

 

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات روغن شحم گاو و انواع سویق و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید